כריית מטבעות זה הדלק להמשך הפעילות של עולם הקריפטו. בשביל לאמת עסקאות ולהמשיך ליצור ביטקוין או מטבעות דיגיטליים אחרים, נדרש לבצע תהליך כריה שמתבצע 24/7 ומחייה בכל פעם מחדש את עולם הקריפטו.

הכורים שמצליחים לבצע את אימות נתוני העסקאות מתוגמלים במטבעות דיגיטליים על עבודתם. במילים אחרות, הם מרוויחים כסף בתמורה על העבודה שלהם.
אז הבנו, מדובר פה על עסק של ממש על הוצאות ועל הכנסות על עבודה מול הרשויות ועל הבנה בתחום.
לכן, הדבר החשוב ביותר כאשר מחליטים לפתוח חברת כריה או לכרות באופן עצמאי, זה להתייעץ עם עורך דין כריית ביטקוין מומחה ולהבין את ההשלכות המשפטיות של הנושא.

כריית מטבעות באופן פרטי
לא מעט אנשים פרטיים מחליטים לנסות את מזלם ולהיכנס לעולם הכריה, בד”כ התהליך הראשוני שנעשה הוא בדיקת כדאיות הכריה על פני קניית המטבעות באופן ישיר.
אחרי שנבדק עניין הכדאיות נגשים לקניית החומרה ולהרכבתה בשביל תחילת תהליך הכריה.
כן, זה התהליך שקורה ב-99% מהמקרים כאשר אדם פרטי מעוניין להתחיל ולכרות מטבעות דיגיטליים, אבל זאת טעות ! ורוב האנשים חוזרים על טעות זו פעם אחר פעם.

לפני שאתם מבזבזים זמן יקר על בדיקת כדאיות, ולפני שאתם מבזבזים כסף יקר על רכישת החומרה, מומלץ מאוד לבצע התייעצות ראשונית עם עורך דין כריית ביטקוין ועם רואה חשבון בתחום.
גם אם אתם בטוחים שזה עניין פשוט, מדובר על עסק של ממש, כך לפחות בית המשפט רואה את הנושא.

פתיחת חוות כרייה
חברות רבות מנצלות את התקופה האחרונה ליצור רווחים משמעותיים מכריה של ביטקוין או דומיו, ישנם חברות קטנות שכורות בנפח קטן וישנן חברות ענק שמקימות חוות כריה בסדר גודל עולמי.
אם אתם מתכננים לפתוח חווה או שיש אחת כזאת כבר ברשותכם, אתם וודאי יודעים שאתם זקוקים לליווי משפטי לאורך כל תהליך העבודה.
עורך דין מקצועי שמבין את התחום באופן המקיף ביותר יוכל לעזור לכם לפתור סוגיות משפטיות ולנצח במאבקים בתוך כותלי בית המשפט.
חשוב לציין, התחום חדש מאוד ואין הרבה עו”ד שמבינים את הנושא לעומקו, מה גם שרוב עורכי הדין אינם יודעים בכלל על מה מדובר.

למה לבחור עו”ד לכריית ביטקוין ?
אז זהו אחרי הבדיקות הראשונות החלטתם שאתם מתחילים לכרות ביטקוין ? אתם כבר באמצע התהליך וזקוקים לעו”ד בשביל לפתור סוגיות משפטיות?
עכשיו כל מה שנשאר זה לבחור עו”ד תותח.
למה חשוב לבחור עו”ד שמתמחה בעולם הקריפטו? התשובה פשוטה מאוד – התחום חדש דנדש.
השופטים בבתי המשפט עדיין לא נתקלו בתיקים מהסוג הזה, החוק בישראל עדיין אפור, אין תקדימים בנושא ועוד מספר רבדים נוספים שחשוב להבין.
עורך דין כריית ביטקוין שמתמצה בתחום יצליח להבין את התיק לעומקו, לקרוא חוות דעת עולמיות ולהגיע ללקוח עם כל הידע הנדרש לייצוג המשפטי.

לא מדובר פה בנושא עתיק שדן בבתי המשפט שנים רבות, מדובר על נושא חדש על כן חשוב על אחת כמה וכמה למצוא עורך דין שבקיא בנושא.

לסיכום, גם אם אתם בשלב הראשוני או באמצע התהליך מומלץ לקבל חוות דעת ראשונית מעורך דין למטבעות דיגיטליים.

2018-03-27T08:51:01+00:00